בישולים אקספרס
כל הטעם בסדרה אחת

כל הטעם בסדרה אחת

אנחנו נרגשים להשיק את סדרת בישולים החדשה שפותחה במטרה ובכוונה להקל ולקצר את תהליך הבישול הביתי. בזכות הרטבים העשירים ומוצרי mix תוכלו להכין בקלות מנות ותבשילים טעימים. סדרת מוצרי התיבול עשויה מרכיבים שכולנו מכירים, שיש לכולנו בבית. מאחורי כל מוצר יש מגוון עשיר של ירקות ותבלינים המותאמים לבישול ביתי ולמנות דגל שכולנו אוהבים לאכול.
תכירו את מוצרי MIX שלנו

סדרת תיבול MIX אסם בישולים

כשיצרנו את סדרת MIX היה לנו חשוב לאפשר לכל בית ובית בישראל לבשל עם מוצר טעים שמשדרג ומדייק את הטעם של כל מנה ומנה. ומעבר לכך היה לנו חשוב שתכירו את הרכיבים ותראו שמדובר בחומרי גלם איכותיים שיש בכל בית ובית.

אז קצצנו, ערבבנו וטחנו את הירקות והתבלינים, שכל אחד ואחת מכירים, ויצרנו סדרה של שלושה מוצרי MIX שישדרגו ויקפיצו את הטעם של כל מנה ומנה.

לחצו למגוון מתכוני מרקים עם ה- MIX >>

MIX קלאסי אסם בישולים

MIX בצלים אסם בישולים

MIX איטלקי אסם בישולים

 

המוצרים עשירים בתיבול ובירקות ומאפשרים להכין מגוון מרקים, תבשילים ותוספות. כפית אחת בלבד ומתקבלת מנה ריחנית ועשירה בטעם, למשל כרובית שחומה ויפה עם טעמים עמוקים של בצל, או פוטטוס אפויים בתנור של הבשלן רון יוחננוב, שמכינים בדקה ומקבלים תוספת ריחנית שכולם אוהבים, או מרק עם המון ירקות, כל לגימה עם טעם עשיר ומנחם של הנוזלים שמקבלים את העומק מהתיבול, בתוספת בצקניות רכות ומושלמות.

לחצו למגוון תוספות מפתיעות ומהירות עם ה-MIX >>

תכירו את מוצרי סדרת הרטבים שלנו

סדרת התיבול החדשה של אסם בישולים

כל התיבול בבקבוק אחד, בקלות ובמהירות! סדרת מוצרים המעשירה ומדייקת את הטעם של המנות הביתיות האהובות. סדרת הרטבים חוסכת שעות במטבח ומקצרת תהליכים, בבקבוק אחד של רוטב יש את כל הטעמים ואין צריך להוסיף כלום למנה.

השף אבי ביטון נכנס למטבח שלנו והכין עם הרוטב לחזה עוף מנה נהדרת של חזה עוף וירקות ירוקים בתיבול משגע ועשיר המבוסס על חרדל, דבש שום ותבלינים, ובהכנה סופר קלה. הבשלן רון יוחננוב הכין עם הרוטב לעוף בתנור, בטעמים מתקתקים של סילאן ובצלצלים, מנה נהדרת של עוף צלוי עם פתיתים בורגול, וגם קציצות דגים רכות ופיקנטיות עם הרוטב לדג העשיר שלנו המבוסס על עגבניות, שמן זית ושום. 

 

רוטב לחזה עוף אסם בישולים

רוטב לדג אסם בישולים

רוטב לעוף בתנור אסם בישולים

בזכות הרטבים העשירים ומוצרי MIX תוכלו להכין בקלות מנות טעימות בשיטת 3 השלבים - שיטה שפיתחנו עבור סדרת בישולים, הנועדה להקל ולקצר את תהליך הבישול הביתי.

לכל המתכונים הטעימים והקלים לחצו >>

שיטת 3 השלבים

 

 

 

 

מה דעתך על הכתבה?

דירוג ממוצע: 2 (66)